Jesteś tutaj: Zabiegi Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Kosmetyka, Manicure, Pedicure, Masaże, SPA, Modelowanie sylwetki
A to wszystko w jednym miejscu - w Klinice Urody i Spa

 

Endermologia LPG Alliance

Najnowszy patent endermologie® Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.

endermologie® Alliance oddziałuje w trzech wymiarach na Twoje ciało:

• Redukuje miejscowo zlokalizowanąi oporną tkankę tłuszczową
• Wygładza cellulit
• Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Endermologie LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania pomarańczowej skórki.

Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a leczenie niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

 

 

 
Endomasaż 

To zabieg mający na celu redukcję cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. To zabieg, polegający na równoczesnym oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną, za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Zabieg przeprowadza się przy pomocy specjalistycznej głowicy z rolkami. Technologia łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem i polega na zasysaniu fałdu skóry, dodatkowo go rozmasowując.

Mechanizm działania zabiegu polega na wytworzeniu podciśnienia w wyniku zassania skóry i tkanek leżących pod głowicą, co doprowadza do intensywnego przekrwienia. Poprawia się cyrkulacja krwi i limfy, przyspieszeniu ulega przemiana materii komórek, dzięki czemu skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Endomasaż zmniejsza obwody ciała, ma silne właściwości drenujące, a także poprawia jędrność skóry.

Endomasaż wykonujemy przy wykorzystaniu silnie modelujących i regenerujących, specjalistycznych preparatów antycellulitowych.

 • Ujędrnia skórę, nawilża i znacznie poprawia jej wygląd
 • Redukuje podskórną tkankę tłuszczową
 • Znacznie i szybko redukuje cellulit
 • Zmniejsza obwody ciała nawet o kilka centymetrów
 • Stymuluje mikrokrążenie, powoduje zmniejszenie obrzęków
 • Stymuluje wydalanie toksyn i nadmiaru płynów
 • Zwiększa ukrwienie, a tym samym dotlenienie i odżywienie tkanek
 • Stymuluje wytwarzanie endorfin przynosząc relaks i odprężenie

 

 
Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna)

Liposukcja ultradźwiękowa to bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela zabieg modelujący sylwetkę, polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach.

Urządzenie służące do wykonywania zabiegu liposukcji ultradźwiękowej posiada w zastosowaniu głowicę IR oraz głowicę Ultaradźwiękową. Połączenia tych dwóch bodźców dają bardzo widoczne efekty kuracji. Głowica IR poprzez nagrzanie tkanek ma za zadanie spotęgować efektywność nadźwiękowania głowicą Ultradźwiekową. Następuje tu upłynnienie tkanki tłuszczowej oraz głębsze wnikanie fali ultradźwiękowej. Liposukcja ultradźwiękowa, oddziałuje na komórki tłuszczu, rozbijając je w tkance i przekształcając je w emulsję. Komórki te ulegają skurczeniu dzięki czemu maleje ich ilość. Natomiast tkanki sąsiadujące pozostają nienaruszone. Jest to zabieg, w rezultacie którego skutecznie pozbywamy się tkanki tłuszczowej zgromadzonej w danej partii. Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem pomocnym w momencie kiedy stosowane diety, ćwiczenia nie dają wymaganego rezultatu. Należy jednak pamiętać, że liposukcja ultradźwiękowa nie jest metodą leczenia nadwagi ogólnej.

Częstotliwość zabiegu – 1 raz w tygodniu
Liczba zabiegów w serii – do 10ciu
Zabieg przypominający – 1 raz w miesiącu
Następna seria – po 6ciu miesiącach

 

 

 
Elektrostymulacja z podczerwienią IR
 Elektrostymulacja stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową za pomocą prądu przepływającego przez elektrody umieszczone w odpowiednich punktach ciała lub labilną głowicę. Za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych urządzenie stymuluje kompleksowo tkanki powierzchniowe i wnika w głąb skóry.Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi i limfy, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Regularne stosowanie urządzenia pomaga usuwać toksyny z organizmu, zmniejsza tkankę tłuszczową, poprawia metabolizm.

Elektrostymulacja wzmacnia mięśnie oraz przyśpiesza katabolizm tkanki tłuszczowej. 40 minutowa elektrostymulacja odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu, dlatego elektrostymulacja mięśni to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających.

Elektrostymulacja ma szerokie zastosowanie i wpływa w organizmie na:

 • Tkankę tłuszczową – jest spalana miejscowo, w miejscu podłączenia elektrod, jak również w całym organizmie, a w niektórych przypadkach nawet bez budowania mięśni, co jest niezmiernie istotne w szczególności dla pań.
 • Mięśnie – zabieg elektrostymulacji poprawiają napięcie mięśni oraz zwiększają ich elastyczność. W ten sposób możemy praktycznie wymodelować całą sylwetkę, bądź wybrane części ciała, jak brzuch, uda czy pośladki itp.
 • Skórę – po wyszczuplającej elektrostymulacji nigdy nie będzie wisiała, gdyż wraz ze zmniejszeniem obwodów ciała, polepsza się jej jakość, struktura i napięcie.
 • Cellulit – elektrostymulatory posiadają również wbudowany program wspomagający usuwanie cellulitu, poprzez specyficznie ułożone przebiegi stymulacji mięśni i tkanek.
 • Przemianę materii – zabiegi usprawniają system przemiany materii – spalają spożyte kalorie, regulują proces usuwania produktów przemiany materii.
 • Krążenie – Polepsza się krążenie, a jak wiadomo, krew, płynąca w żyłach, tętnicach i naczyniach krwionośnych, tworzy układ krążenia, dzięki któremu krwinki czerwone docierają do tkanek, odbierając z nich dwutlenek węgla i zaopatrując je w tlen. Krwinki białe walczą z infekcjami, przenoszone substancje odżywcze odżywiają komórki.